KONST / Litografier / Litografi 11687415
nr 1168 7415
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Litografi, "Vaxholm III", signerad och dedikerad, 24x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 mars 2018
kl 18:07:27
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
500 kr
800 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg